Mesinduskursused lõpetavad

Mesinduse ABC Põltsamaa kursuse viimane õppepäev oli 21.juulil
Kätte on jõudnud aeg, kus EML Koolituskeskuse 2017.aasta kursused jõuavad lõpusirgele. 5 kursusest esimesena lõpetas Põltsamaa kursus, kus õppimine toimus mesindusprogrammi raames korraldatud kursusena.
Traditsiooniliselt toimub meil viimane kursusepäev alati kohvi, koogi ning muu hea ja paremaga, mis kursuslaste poolt on toodud.
Loomulikult veel viimased õpetussõnad, mida sel korral jagas mesinik Jüri Lugus oma mesindustalus. Ja omandatud tarkuste kontroll – test 43 küsimusega, mille ka kõik kursuslased edukalt sooritasid. Lisaks testile esitasid õpilased kodutöö teemal „Minu mesila majandamine“.
Tagasiside lehtede abil küsiti arvamust kogu kursuse kohta, mis oli väga positiivne. See annab koolitajatele uut indu alustada järgmiste kursuste korraldamisega.
 
 
Lihula kursuse viimane õppepäev oli 22.juulil
Selle aasta kursustest kõige rohkearvulisem oli Lihulas toimuv kursus – osavõtjaid lausa 42 ja seegi toimus mesindusprogrammi rahastusega.
22.juuli oli kursuslastele väga tore päev – imeilus ilm, viimaseid näpunäiteid jagas koolitaja Rasmus Paesüld ja siis ikka testi tegemine koos tagasisidestamisega.
Tarkust oli eelnevate kuude jooksul ikka kogutud, sest kõik tegid testi edukalt ja samuti esitati kodused kirjalikud tööd teemal “Oma mesila majandamine”.

EMLi Koolituskeskus on rahul, sest järjekordne grupp kursuslasi jäid õppetöö korraldamisega väga rahule.
Eriti tore oli aga kuulda lauseid – millal jälle kokku saame?!
Rõõmsate taaskohtumisteni, Lihula kursus!

Comments are closed.